Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Справа Скрипалів: Мей заявила, що підозрювані виявилися співробітниками ГРУ

5 вересня, 2018 - 16:26
Фото Reuters

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей назвала підозрюваних в отруєнні колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії співробітниками Головного розвідувального управління Міноборони Росії.

Про це прем'єр заявила під час виступу в парламенті, передає Sky News.

Так, 5 вересня британська поліція назвала імена, під якими підозрювані громадяни Росії в'їхали до Великої Британії на початку березня 2018 року - Олександр Петров і Руслан Боширов. Британська прокуратура пред'явила їм звинувачення в отруєнні Скрипалів, співробітника поліції, який брав участь у розслідуванні, та двох громадян Великої Британії, які отруїлися в Еймсбері.

"Вивчивши інформацію спецслужб, уряд прийшов до висновку, що двоє чоловіків, яких вказала поліція і прокуратура, є співробітниками російської військової розвідки, відомої як ГРУ", - заявила Мей.

Також прем'єр заявила перед парламентом, що уряд неодноразово просив у Москви роз'яснень щодо того, що сталося в Солсбері, однак отримав у відповідь тільки спотворення і брехню.

Раніше повідомлялося, що Британія назвала двох причетних до отруєння Скрипалів громадян РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ