Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Бойовики зірвали початок ремонту мосту у Станиці Луганській

5 вересня, 2019 - 16:51
Фото прес-центру ООС

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що роботи по відновленню зруйнованої ділянки мосту на ділянці розведення «Станиця Луганська» сьогодні знову не розпочалися.

Про це йдеться у повідомленні штабу ООС.

“Вранці окупаційна влада через представників ОБСЄ, повідомила українську сторону про відсутність посадової особи, яка може прийняти відповідне рішення на проведення підготовчих робіт з відновлення моста. Також було повідомлено про відсутність відповідних інструкцій та детального плану будівництва. Таким чином роботи з відновлення зруйнованої частини мосту, в черговий раз, були заблоковані представниками НЗФ РФ”, – йдеться у повідомленні.

Натомість, українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ готовність до запланованих робіт з відновлення моста: представлено офіційні запити про організацію робіт, робочу команду з технікою та обладнанням.

Представниками СММ ОБСЄ було зафіксовано факт зриву робіт з ремонту зруйнованої частини мосту окупаційною владою.

Аби не гаяти часу Українська сторона розпочала підготовчі роботи з ремонту дорожнього полотна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ