Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У Хабаровську відбулася 57-ма акція протесту на підтримку колишнього губернатора Фургала

5 вересня, 2020 - 17:58
Фото Reuters

У російському місті Хабаровську жителі вийшли на 57-му за ліком акцію на підтримку колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, який звинувачується в організації вбивств підприємців в середині 2000-х років.

Несанкціонований мітинг в суботу зібрав близько двох тисяч людей, міська влада оцінила число учасників в одну тисячу, передає Радіо Свобода з псиланням на Сибір.Реалії.

Після мітингу в центрі міста, біля будівлі уряду Хабаровського краю, люди рушили ходою головними вулицями міста. На заклики поліції покинути проїжджу частину протестувальники не відреагували.

Повідомляється, що критика мітингувальників була звернена як до регіональної, так і до федеральної влади. Лунали гасла «Свободу», «Путіна у відставку» та інші. Люди також закликали звільнити політв’язнів і припинити переслідування активістів. Після ходи частина активістів прийшла до будівлі мерії міста. Люди скандували гасла з вимогою відставки мера Сергія Кравчука. Дехто приніс із собою штучні квіти, щоб привітати чиновника з днем народження. Трохи раніше ці квіти мітингувальники поклали на імпровізовану «могилу правосуддя і чесних виборів».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ