Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Сьогодні у Львові фінішує «Золотий Лев»

5 жовтня, 2014 - 18:02
Фрагмент вистави Театру ім. Марії Заньковецької, який також взяв участь у «Золотому Леві»,  «Назар Стодоля» за Тарасом Шевченком.
Фрагмент вистави Театру ім. Марії Заньковецької, який також взяв участь у «Золотому Леві», «Назар Стодоля» за Тарасом Шевченком

Нагадаємо, що Міжнародному театральному фестивалю «Золотий лев-2014» уже 25-й минув. Цього року фест перебігав із 27 вересня до 5 жовтня. Зважаючи на ситуацію в країні, «Лев-2014» проходив під гаслом «Схід і Захід разом!».

Львів’яни та гості міста мали можливість побачити на сценах львівських театрів вистави колективів із Німеччини, Білорусі, Польщі та України. За словами організатора і незмінного впродовж чверті століття директора заходу Ярослава Федоришина, театральні трупи з-за кордону привезли свої вистави до Львова для того, щоби «підтримати українське театральне мистецтво і бути разом із Україною у складний для ней час».

Важливо, що у репертуарній афіші фестивалю були вистави театрів зі Сходу України, зокрема – з Луганська. Це спектаклі «Сон» Луганського академічного обласного театру ляльок та «Кольори» Луганського академічного обласного російського драматичного театру.

Остання фестивальна вистава, а це «Квітка Будяк» Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, розпочнеться о 19.00 у Театрі ім. Марії Заньковецької.

Організатори розраховували, що відвідають вистави «Лева» щонайменше 30 тисяч глядачів, і декларували, що половину коштів від реалізації квитків перерахують на підтримку армії. Інформацію про те, скільки насправді публіки було на фестивалі, читайте у найближчих числах «Дня».

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото Євгена КРАВСА

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ