Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з освітянами

5 жовтня, 2019 - 19:57
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою провів зустріч з учителями – переможцями конкурсів «Учитель року – 2019» та Global Teacher Prize Ukraine 2019 з нагоди Дня працівників освіти України.

«Дуже поважаємо вашу професію. Я думаю, що це одна з найголовніших професій», – наголосив Глава держави під час зустрічі в Офісі Президента України.

Про це йдеться у повідомленні Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Володимир Зеленський зазначив, що обидві його бабусі були вчительками, а батько викладає у виші.

«Ми завжди пишалися цією професією. Хочемо вас привітати зі святом», – сказав Президент, звертаючись до освітян.

Перша леді Олена Зеленська відзначила, що шкільна освіта в Україні має постійно вдосконалюватися, щоб відповідати викликам часу.

Організатор премії Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин передала Президенту вітання від учителя, який викладав у нього фізику. У відповідь Володимир Зеленський згадав, що його вчитель фізики міг зацікавити учнів оригінальними методами вивчення предмета.

Відповідаючи на запитання освітян, які навички та якості, здобуті у школі, знадобилися йому на шляху до посади Президента, Володимир Зеленський зазначив, що перш за все це комунікабельність, людяність, бажання відстоювати справедливість, уміння розібратись у складній ситуації. Олена Зеленська додала, що велике значення має вміння захищати власну точку зору.

Під час зустрічі вчителі також торкнулися проблем роботи сільських шкіл, зокрема необхідності забезпечення рівних можливостей та умов навчання дітей з міст і учнів, що проживають у селі. Міністр освіти і науки України Ганна Новосад зазначила, що у державному бюджеті на наступний рік планується збільшити фінансування опорних шкіл та шкіл у сільській місцевості.

Президент також наголосив на важливості підключення шкіл, зокрема в селах, до мережі Інтернет. Володимир Зеленський запропонував розробити відповідну програму з метою залучення бюджетних коштів.

Наприкінці зустрічі Глава держави вручив освітянам подарунки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ