Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

У Брюсселі розпочалося засідання Комітету асоціації Україна-ЄС

5 листопада, 2019 - 15:13
Фото facebook.com/UkraineEUMission

П'яте засідання Комітету асоціації Україна-ЄС розпочалося у Брюсселі за участю віцепрем'єр-міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби.

Про це повідомляє Представництв України при ЄС у Facebook.

«Зустріч Комітету асоціації ЄС-Україна щойно розпочалася у Брюсселі. Офіційні особи ЄС, українські міністри, заступники міністрів та представники різних агенцій обговорюють імплементацію Угоди про асоціацію, реформ та плани на майбутнє», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, українська сторона має намір обговорити з європейськими партнерами кожен з п'яти головних напрямків європейської інтеграції України, серед яких: секторальна інтеграція; співпраця у галузі боротьби з кліматичними змінами та підвищення ефективності енергетики; приведення положень Угоди про асоціацію з ЄС у відповідність до сучасних реалій двосторонньої торгівлі, що зростає; впровадження положень європейської інтеграції у регіонах України; відновлення інфраструктури Донбасу тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ