Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві 6 грудня відбудеться круглий стіл щодо заснування Громадянської Платформи "Сила виборців"

5 грудня, 2018 - 16:27
Фото з Facebook Ruslan Rokhov

У Києві 6 грудня 2018 року, о 16:00, у прес-центрі Інформаційного Агентства "Українські Новини" відбудеться круглий стіл щодо заснування Громадянської Платформи "Сила виборців".

Про це повідомив засновник та керівник Школи мерів Руслан Рохов.

«6 грудня 2018 року, о 16:00 у прес-центрі Інформаційного Агентства "Українські Новини" відбудеться круглий стіл щодо заснування Громадянської Платформи "Сила виборців", під час якого учасники підпишуть Декларацію про спільні дії, які дадуть початок процесу заснування Платформи, яка стане першим в Україні Комітетом політичної дії, що об’єднає мільйон виборців», - йдеться у повідомленні.

Серед підписантів декларації будуть зокрема:

- Олег Ярошевич, лідер ГО "АвтоЄвроСила";
- Володимир Дубровський, старший економіст CASEУкраїна;
- Микола Малуха, експерт з комунікацій;
- Веніамін Тимошенко, представник Української асоціації власників зброї;
- Святослав Стеценко, полковник запасу;
- Руслан Рохов, громадський діяч, засновник "Школи Мерів";
- Єгеній Франків, політолог;
- Олег Гетьман, економіст;
- Олександр Баськов, аналітик;
- Іван Родніченко, IT-підприємець, волонтер;
- Віталій Овчаренко, громадський діяч, ветеран АТО;
- Анатолій Шалаєв, експерт з комунікацій, телеведучий;
- Едуард Курганський, підприємець;
- Валентин Краснопьоров, громадський діяч, аналітик;

- та ряд інших свідомих громадян.

Підписанти Декларації, будучи учасниками різних громадських об’єднань та спільнот, розуміючи, що лише організовані виборці здатні змусити політиків приймати рішення в інтересах суспільства, та усвідомлюючи, що лише консолідація зусиль широкого кола лідерів суспільної думки зможе запустити процес об’єднання великої кількості виборців, вирішили своїм приладом закликати громадян об’єднуватися в Громадянську Платформу «Сила Виборців».

Головною метою цієї Платформи є забезпечити громадянам інституційну спроможність узгоджувати бачення країни в якій вони хочуть жити, дати можливість обирати гідних політиків, які будуть здатні реалізовувати це бачення, сприяти їх потраплянню до влади, через фінансування їх виборчих кампаній та агітацію за них, а також контролювати виконання політиками, яких вони підтримали, даних виборцям обіцянок.

Місце проведення прес-конференції: Інформаційна агенція Українські Новини, ст. м. "Палац спорту", вул. Еспланадна, 20, 1 поверх.

Акредитація журналістів: (+38) 050 412 48 61 або press-centreun.un@ukr.net

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ