Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Вінницькі волонтери на знак подяки влаштували для містян частування

5 грудня, 2019 - 18:52
Фото надано автором

Солдатською кашею, хлібом із салом, пиріжками та солодощами пригощали сьогодні городян вінницькі волонтери. З нагоди свого «професійного» свята вони вирішили віддячити жителям Вінниці за багаторічну підтримку українських захисників і організували на Європейській площі гостину, частування та імпровізовану фотовиставку «Між миром і війною».

На ній представили більше 200 світлин, зроблених на різних локаціях, у різний час. На знак подяки кожному відвідувачу презентували листівки, на яких були зображенні дитячі малюнки. Пропонували підписати їх і передати «Привіт!» хлопцям на передовій.

«У День волонтера і напередодні Дня Збройних сил України, ми вирішили подякувати вінничанам за підтримку нашої армії, яка не пускає ворога на мирну землю і міцно тримає оборону. Сьогодні, фактично у своє свято, ми не будемо просити, як це традиційно відбувається, а будемо віддавати, дякувати і частувати. Приготували солдатську кашу, солодощі, пиріжки. Даруватимемо браслети і листівки. А про свою роботу звітуємо фотовиставкою, на світлинах волонтери нашого міста і області», – відзначила співорганізаторка заходу, волонтерка Олена Верлан-Кульшенко.

Вона додала, що починаючи з 2014 року і до сьогодні вінницькі волонтери доставляють гуманітарні вантажі на Схід. У місті працює багато волонтерських організацій і волонтерів, які опікуються різними напрямками. Починаючи з допомоги із ремонту та модернізацією техніки, плетінням сіток, забезпеченням речами, медикаментами і аж до психологічної допомоги та юридичної підтримки бійців та їхніх родин. А ще є волонтери, які виконують найважчу роботу, – працюють в складі групи «Евакуація 200» та займаються супроводом родин загиблих.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Фото авторки

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ