Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Міністерство оборони замовить "Антонову" три літаки Ан-178

5 грудня, 2020 - 21:21
ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА

Міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський сподівається, що до кінця 2020 року держава замовить компанії «Антонов» нові близькомагістральні транспортні літаки Ан-178.

Про це сказав міністр в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Думаю, що буде підписаний контракт між Міноборони і ДП «Антонов» на три літаки Ан-178, що буде взагалі вперше в Україні за часів незалежності. Ми ще ніколи не замовляли нові літаки. Я сподіваюся, що така подія знаменна в певному сенсі цього слова все-таки відбудеться ще в цьому році», – сказав міністр.

За його словами, за рахунок цього замовлення, а також ремонту бронетанкової техніки і закупівлі артилерійських систем, вдасться виконати державне оборонне замовлення на 2020 рік, хоча нині «є проблеми з його виконанням».

Уруський додав, що наразі не йдеться про можливість виконання оборонного замовлення цього року за рахунок постачання корветів із Туреччини: «Про те, що саме корвет буде закривати ці проблеми, так питання взагалі не стоїть». Міністр твердить, що в цьому питанні Україна та Туреччина перебувають на «початковій стадії перемовин».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ