Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

США випробували міжконтинентальну балістичну ракету

6 лютого, 2019 - 14:45
Фото з відкритих джерел

Військово-повітряні сили США провели випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III

Пуск проводився в Каліфорнії, повідомляє місцеве видання noozhawk.com.

Навчальна ракета без бойового заряду була запущена з військової бази Ванденберг в Каліфорнії у вівторок о 23:01 за місцевим часом.

Ракета була запущена з однією з кількох підземних шахт, розташованих на території бази. Представники Пентагону поки офіційно не повідомляли про результати запуску.

У липні минулого року випробування Minuteman III завершилося невдачею. Під час польоту ракети були виявлені проблеми, через які на неї був відправлений сигнал про самознищення.

У 2017 році США кілька разів проводили тестові запуски цієї ракети, навіть було два запуски за тиждень на тлі загострення стосунків з КНДР.

На озброєнні Сполучених Штатів є близько 450 ракет Minuteman III, які розміщені у підземних бункерах на базах у Монтані, Північній Дакоті та Вайомінгу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ