...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

На Дніпропетровщині встановили перше в Україні наметове містечко для обсервації

6 квітня, 2020 - 09:49
Фото: adm.dp.gov.ua

За розпорядженням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка, поблизу села Могильов облаштували наметовий табір для обсервації людей. Такий проєкт ізольованого містечка втілюється вперше в Україні.

«Обласний штаб протидії коронавірусу продовжує дбати про безпеку мешканців регіону. Лише за два дні розгорнули велике наметове містечко для людей, які повертаються в область та потенційно можуть бути інфіковані COVID-19. Там вони перебуватимуть на двотижневій обсервації, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – У разі необхідності вони отримають кваліфіковану медичну допомогу. На території постійно знаходитимуться лікарі».

Рятувальники за два дні встановили 65 наметів, пристосованих для проживання 130 людей. У кожному – по два ліжка та обігрівач. Облаштували господарчу частину, зону санітарної обробки та намети з душовими й роздягальнями. Розгорнули 2 намети для медичного персоналу. На території є засоби для дезінфекції та спеціальний автомобіль для термічної обробки речей й постільної білизни.

Таке містечко – перше в Україні. У ДніпроОДА вважають, що такий досвід можуть використовувати інші регіони.

Вадим РИЖКОВ  «День»  Дніпро

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ