Бідна людина не та, у якого немає ні гроша в кишені, а та, у якої немає мрії
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

Малайзійський "Боїнг" був збитий з "Бука", - російські експерти

6 травня, 2015 - 11:05
Малайзійський "Боїнг" був збитий з "Бука", - російські експерти
Фото Reuters

Згідно з експертною оцінкою російських військових інженерів, малайзійський «Боїнг» над східною Україною був збитий ракетою класу «земля - повітря». Про це йдеться в конфіденційному документі під назвою «Результат експертної оцінки за фактом розслідування авіакатастрофи Boeing-777 (рейс МН17) 17.07.2014 р на Південному Сході України», який опинився в розпорядженні редакції «Новой газеты».

"Наскільки нам відомо, ця робота російських інженерів ВПК (у тому числі і того НУО, яке проектує і випускає ракети типу «Бук») повинна бути спрямована на адресу голландських фахівців, які ведуть розслідування жахливої ​​трагедії", - йдеться в статті видання.

Згідно документом, найбільш імовірною причиною руйнування літака Boeing-777 малазійських авіаліній (МН17) в повітрі є вплив зенітної керованої ракети 9М38М1 зі складу зенітного ракетного комплексу «Бук-М1».

"Тепер уже з усією очевидністю можна стверджувати, що інсинуації екс-лідера сепаратистів Стрєлкова-Гіркіна про спеціально «підісланий літак з трупами», підірваний над Донбасом, а також пропагандистські сюжети Першого каналу і «Комсомольської правди» про якийсь «український винищувач», «секретного свідка» та « іспанського диспетчера» - не що інше, як брехня", - зазначають журналісти видання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...