Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

У Китаї створили новий пристрій для безконтактного температурного скринінгу

6 травня, 2020 - 17:31
Фото: Rokid

Китайський стартап Rokid розробив «розумні» окуляри T1, що можуть на ходу вимірювати температуру тіла іншої людини і повідомляти її користувачу.

Про це повідомляє The Straits Times.

«Китайський стартап, що виготовляє товари з доповненою реальністю для масового виробництва та ігор, знайшов перспективну галузь під час пандемії коронавірусу – окуляри, що можуть на ходу вимірювати температуру», - йдеться у повідомленні.

За словами віцепрезидента Rokid Сяна Веньцзе, стартап вже продав близько 1000 пар T1 урядам, індустрійним паркам і школам.

Зазначається, що у "розумних" окулярах встановлені інфрачервоний сенсор й камера, які дозволяють користувачам «бачити» температуру тіла інших людей.

У стартапі також заявили, що нині працюють над оновленням окулярів T1, аби можна було сканувати температуру тіла декількох людей одночасно в аеропортах або супермаркетах.

 


 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ