Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR

6 травня, 2020 - 18:34
Фото Олексія ІВАНОВА

6 травня уряд вніс зміни до порядку використання бюджетних коштів на фінансування підтримки системи державного іномовлення, яке передбачає фінансування роботи телеканалу АТR.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з документом, кошти підуть на оплату послуг супутникового зв'язку, оренду телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг по використанню та придбання об'єктів авторського права. Прийнята постанова створить правові передумови для подальшого фінансування телеканалу AТR.

Видатки на фінансування телеканалу AТR, відповідно до закону про Держбюджет на 2020 рік, передані від Мінсоцполітики до МКІП. 

Нагадаємо, на початку року кримськотатарський телеканал ATR опинився на межі закриття через тимчасове зупинення фінансової підтримки з державного бюджету. 10 лютого на каналі знову заявили про заблоковані рахунки і відсутність фінансування з держбюджету.

11 лютого співачка Джамала закликала не бути байдужими і підтримати ATR - єдиний телеканал, який виходив українською і кримськотатарською мовами. 13 лютого директору телеканалу АТR Ленуру Іслямову прийшов лист, у якому повідомляється, що Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення може відімкнути трансляцію на Крим за борги

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ