Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

ВРУ продовжує розгляд законопроекту про Вищий антикорупційний суд

6 червня, 2018 - 10:48
Фото з архіву "Дня"

Український парламент сьогодні продовжить розгляд у другому читанні законопроекту № 7440 про Вищий антикорупційний суд. Про це свідчить порядок денний на 6 червня, опублікований на сайті Ради.

Депутатам залишилося розглянути 270 із 1927 поправок. У другій половині дня народні обранці працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Вчора спікер парламенту Андрій Парубій закликав всіх охочих долучитися до роботи комітету з питань правової політики та правосуддя, щоб узгодити найбільш дискусійні норми законопроекту про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 282 голосами народних депутатів.

Спікер парламенту Андрій Парубій анонсував голосування за законопроект про Вищий антикорупційний суд у другому читанні в четвер, 7 червня.

У понеділок, 4 червня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку, якщо не буде створено Антикорупційний суд.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...