Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Перелік "Доступних ліків" постійно збільшується, - Гройсман

6 серпня, 2018 - 13:38
Фото replyua.net

Перелік препаратів урядової програми "Доступні ліки" постійно збільшується та наразі налічує 261, при цьому 57 з них – повністю безкоштовні. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

"Ініціатива "Доступні ліки" вчергове доводить правильність ухваленого рішення - адресно допомагати пацієнтам із серцевими захворюваннями, астмою та діабетом. Зниження кількості викликів на невідкладні стани, зменшення смертності через невчасне застосування препарату – все це результат нашої турботи про людей, які потребують посиленої уваги", - зазначив глава уряду.

Як повідомлялося, 23 липня 2018 року МОЗ України затвердив попередній реєстр препаратів урядової програми "Доступні ліки", які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря вже у серпні. До оновленого переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників. В оновленому переліку 18 українських виробників, 28 — іноземних.

Додамо, що Міністерство охорони здоров'я України має намір у 2019 році розширити програму реімбурсації лікарських засобів "Доступні ліки" препаратами, що входять до переліку закупівель за кошти державного бюджету.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...