Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Суд переніс засідання у справі убивства Вороненкова на 7 серпня

6 серпня, 2018 - 20:56

Шевченківський райсуд столиці переніс на 7 серпня підготовче засідання у справі убивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Про це повідомила у коментарі Укрінформу прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець.

Вона розповіла, що колегія суддів вирішила перенести підготовче засідання, оскільки один з підозрюваних у причетності до цього убивства Ярослав Тарасенко, який втратив свідомість у залі суду, іще перебуває в медзакладі.

"Тарасенко перебуває у медичному закладі, в спецпалаті під охороною. Завтра планується його доставка на  засідання, яке суд призначив на 10 ранку", - сказала вона.

Максимець також додала, що оскільки  адвокат іншого підозрюваного у цій справі - Олександра Лося 7 серпня не зможе взяти участь у судовому засіданні через  задіяність в іншому судовому процесі,  суд звернувся до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги з проханням надати йому державного адвоката.

Як повідомлялося, під час підготовчого засідання 6 серпня підозрюваний  Тарасенко знепритомнів. Згодом він прийшов до тями і його забрала "швидка" на обстеження. У зв'язку з цим суд оголосив перерву до 16 год. 30 хв.

У середині липня столична прокуратура повторно внесла до Шевченківського райсуду Києва обвинувальний акт у справі вбивства Вороненкова, виправивши технічні неточності, вказані судом.

13 червня 2018 року Шевченківський районний суд Києва повернув прокурору обвинувальний акт щодо Ярослава Тарасенка та Олександра Лося, підозрюваних у вбивстві екс-депутата Державної Думи Російської Федерації Дениса Вороненкова.

23 березня 2017 року у Києві застрелили колишнього депутата російського парламенту Деніса Вороненкова.

У травні 2018 року слідство у справі убивства Вороненкова було завершено.

У цій справі повідомлено про підозру організатору та п’ятьом співучасникам. Їх дії кваліфіковано за п. п. 6, 11, 12 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України. Усі учасники злочинної групи залежно від відведеної ролі здійснювали організацію та підготовку до злочину, яка включала оренду квартир, автомобілів, зовнішнє спостереження за жертвою тощо.

Прокуратура оголосила про підозру у співучасті у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Тарасенку Ярославу Миколайовичу — за ч. 5 ст. 27, п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України та Лосю Олександру Сергійовичу — за ч. 5 ст. 27, п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України. Вони обидва перебувають під вартою.

Матеріали щодо організатора убивства - громадянина РФ Володимира Тюріна та двох інших співучасників злочину, які перебувають у розшуку, виділені в окреме провадження, досудове розслідування у якому триває.

За даними ГПУ, вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова організувала ФСБ через колишнього цивільного чоловіка Максакової, кримінального авторитета з Башкирії Володимира Тюріна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...