В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

ОБСЄ зафіксувала понад 250 випадків порушення перемир’я

6 серпня, 2020 - 22:22
Фото: osce.org

З початку дії режиму припинення вогню 27 липня до 19.30 5 серпня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 251 випадок порушення «тиші». 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на дані на сайті ОБСЄ, оприлюднені 6 серпня.

Окрім того, як зазначається, безпілотник місії у вечірні години помітив три вантажівки та мікроавтобус, які їхали по грунтовій дорозі в районі, що не контролюється урядом, у Донецькій області поблизу кордону з Російською Федерацією, де немає переходу кордону.

Місія продовжувала моніторинг районів розведення поблизу Станиці Луганської, Золотого та Петрівського. У двох останніх безпілотний апарат СММ спостерігав людей у ​​вечірні та нічні години.

СММ контролювала дотримання локалізованих припинень вогню для забезпечення ремонту, обслуговування та експлуатації критичної цивільної інфраструктури.

Місія відвідала чотири прикордонних пункти пропуску у непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей.

СММ також продовжувала слідкувати за ситуацією з цивільними особами на тлі спалаху COVID-19, в тому числі на пункті пропуску в Луганській області.

Свободу пересування місії продовжували обмежувати, в тому числі, поблизу Корсуня та Кремінця, а також на прикордонному пункті пропуску поблизу Ізварине на непідконтрольній території.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ