Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

У Херсоні відкрили меморіальну дошку Ігорю Шпаку, загиблому в АТО

6 жовтня, 2015 - 15:20
Фото Івана Антипенка, "День"

Дошку встановили у на будівлі Херсонської гімназії №1, де навчався загиблий. Ігор Шпак перебував у зоні АТО із вересня 2014 року. Він був командиром II розвідувальної групи спеціального призначення окремого загону розвідки східного територіального управління Національної гвардії України. Боєць загинув 24 березня 2015 року при виконанні бойового завдання. Указом Президента Ігорю Шпаку присвоєно орден «За мужність» та ІІІ орден «За мужність» ІІ ступеню (посмертно).

З нагоди відкриття меморіальної дошки до гімназії завітали рідні, друзі і близькі загиблого. Прийшли товариші по службі, представники влади. Вчителі підготували невелику програму, в ході якої згадували життя Ігоря, юність, і подвиг на службі. До присутніх звернулися міський голова Володимир Миколаєнко, батько загиблого Олег Шпак, військові побратими, викладачі.

Наприкінці заходу священники Святотроїцького храму в Херсоні освятили відкриту меморіальну дошку і помолилися з присутніми за упокій Ігоря Шпака, а також за мир в Україні.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ