Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

Президент відреагував на інтерес інвестора з США щодо купівлі "Мотор Січ"

6 листопада, 2019 - 18:29
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відреагував на інтерес американського інвестора Еріка Прінса до купівлі української аерокосмічної компанії "Мотор Січ".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Глава держави вважає, що питання продажу підприємства має обговорюватися з ним.

"Я теж про це прочитав, причому прочитав вночі. Я ні з ким не зустрічався, я ні з ким це не промовляв, але це питання має бути пов'язане з президентом України, тому що "Мотор-Січ" - це стратегічне підприємство, тому я поки нічого не можу додати до цього", - сказав він в Харкові.

Раніше повідомлялося, що США продовжують спроби не допустити переходу українського виробника двигунів для авіаційної техніки під контроль Китаю. За даними Wall Street Journal, президент США Дональд Трамп доручив Прінсу вести переговори про придбання "Мотор Січ".

У серпні, під час візиту в Україну, на той момент радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон рекомендував Зеленському захистити оборонну галузь від експансії Китаю. Болтон мав на увазі придбання Китаєм акцій "Мотор Січ".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ