Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Україна представила в ООН проект оновленої "кримської" резолюції

6 листопада, 2019 - 20:54
Фото Reuters

Українське представництво в ООН має намір винести на розгляд Генасамблеї оновлений проект резолюції "Проблема мілітаризації АР Крим та м. Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів".

Як повідомляє прес-служба українського представництва в ООН, про намір представити проект резолюції заявив заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок під час брифінгу на тему "Демілітаризація, деокупація і реінтеграція АР Крим та м. Севастополь (Україна): майбутні виклики" в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

У рамках брифінгу Божок поінформував делегації країн-учасниць ООН про поточну ситуацію на тимчасово окупованому півострові Крим і про подальшу мілітаризацію регіону Російською Федерацією.

"Особливу увагу було приділено проблемі відновлення державою-окупантом ядерної інфраструктури в Криму та розгортання засобів і систем, здатних переносити ядерну зброю, що порушує заявлений раніше Україною її без'ядерний статус. Зазначено, що ігнорування цієї проблеми може мати далекосяжні негативні наслідки і на регіональному, і на глобальному рівнях", - повідомляється на сайті українського представництва в ООН.

Божок закликав делегатів підтримати оновлену резолюцію, мета якої - змусити РФ вивести збройні сили з Криму та припинити окупацію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ