Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Рада продовжила угоду з Нідерландами щодо розслідування катастрофи MH17

6 грудня, 2018 - 17:00
Фото з архіву "Дня"

Верховна рада України прийняла за основу і в цілому в першому читанні законопроект №0204 про ратифікацію угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2019 року строку дії угоди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За проект закону проголосували 228 нардепів.

Відзначимо, що прийняття закону дозволить ратифікувати угоду, а це сприятиме подальшому практичному залученню нідерландської сторони до розслідування причин авіаційної катастрофи рейса МН17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

"Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між міністрами закордонних справ України та Королівства Нідерландів від 24 липня 2014 року українська сторона передала Нідерландам повноваження на проведення розслідування причин і наслідків авіаційної катастрофи, що сталася на території України 17 липня 2014", - сказано в пояснювальній записці.

Нагадаємо, в кінці жовтня президент Петро Порошенко вніс до парламенту законопроект №0204 про продовження до 1 серпня 2019 року строку дії угоди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ