Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Зеленський привітав військових з Днем Збройних сил України

6 грудня, 2019 - 10:09
Фото: mil.gov.ua

Президент Володимир Зеленський привітав військових з Днем Збройних сил України та зазначив, що сьогодні кожен українець дякує захисникам за мирні міста й села, спокійний сон і мирне небо над головою.

Привітання глави держави опубліковано на його сторінці у Facebook.

"Усі, хто відважно боронить Батьківщину на суші, воді та в повітрі. Ті, хто зараз стоїть на сторожі нашої безпеки, та ті, хто віддав життя за Україну. Щодня, а особливо сьогодні, у День Збройних Сил, кожен українець від усього серця каже вам: “Дякую” за вашу доблесть, хоробрість та витримку! За наші мирні міста, за наші мирні села, за спокійний сон та чисте небо", - підкреслив Президент.

Він нагадав, що складно було 5 років тому, коли армія багато чого не мала, але українці вистояли. Глава держави переконаний, що це сталося, бо мали найголовніше — волю і непереможний дух, адже захищаємо рідну землю.

"Сьогодні ми набагато міцніші, ми загартовані, досвідчені і так само незламні. І сьогодні весь цивілізований світ бачить, що ми дійсно прагнемо миру, ми не хочемо щодня втрачати найкращих! І ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. Донбас — це Україна! Луганськ — це Україна! Крим — це Україна", - наголосив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ