Перша зброя — мова. Виживе мова — виживе вітчизна, бо ж мова є не тільки найважливіший засіб поневолення, а й вірне (разом з ножем та хлібом) — надійне оружжя добування волі...
Памво Беринда, діяч української культури, енциклопедист, мовознавець, лексикограф, письменник, поет, друкар і гравер, православний чернець

НАБУ отримало від ГПУ майже 200 кримінальних проваджень, серед них "справи Майдану"

7 лютого, 2020 - 15:55
Фото прес-служби НАБУ

Національне антикорупційне бюро України отримало з Офісу Генпрокурора майже 200 кримінальних проваджень, з яких більше 100 стосуються “справ Майдану”.

Про це заявив під час презентації роботи НАБУ та САП за друге півріччя 2019 року директор НАЮУ Антон Ситник, передає УНН.

“Дуже суттєво вплинуло на роботу НАБУ те, що протягом останніх декількох місяців до НАБУ передали майже 200 кримінальних проваджень від ГПУ”, — сказав Ситник.

За його словами, це більше ніж 22 тисячі томів.

“Більше 100 справ це так звана економічна частина „справ Майдану“, майже 15 тисяч томів. По цим справам 110 підозрюваних, із них 74 у розшуку. Орієнтовна сума збитків 120 млрд грн”, — зазначив Ситник.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що “справи Майдану” будуть передані для розслідування Нацполіцією, НАБУ та СБУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ