Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

На Азові глушать системи навігації GPS і AIS

7 березня, 2019 - 22:26
Фото Reuters

На Азовському морі протягом останнього місяця зафіксовано три випадки відмов систем навігації.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

“Впродовж останнього місяця на Азовському морі зафіксовано три випадки відмов системи навігації GPS та морської автоматичної ідентифікаційної системи AIS”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, інформацію про перешкоди в роботі цих систем оприлюднюють екіпажі цивільних торгових суден, що йдуть до портів в Азовському морі.

Останній такий випадок був зафіксований 6 березня на захід від Білосарайської коси. Водночас, команди цивільних суден оприлюднили інформацію, що російська система навігації “Глонас” працює тут без збоїв, йдеться у повідомленні

За даними порталу, попередні скарги від моряків фіксувались також 5 березня та 20 лютого 2019 року.

Поблизу цього району також було зафіксовано два кораблі Військово-морського флоту Росії, які в радіоефірі зафіксовані як "Бугель 66" та "Бугель 029", йдеться в інформації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ