Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

У найближчі 10 років NASA відправить першу жінку на Місяць

7 березня, 2021 - 13:46
Фото NASA

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) в найближчі 10 років планує висадити першу жінку на Місяць.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомляє CBS News.

Керівник космічних запусків NASA Чарлі Блеквелл-Томпсон розповіла телеканалу, що членами програми "Артеміда", в рамках якої планується місія, будуть дев'ять чоловіків і дев'ять жінок. За її словами, повернення до вивчення супутника Землі дозволить отримати різні цінні знання та дати безліч наукових відкриттів.

Також CBS News зазначив, що нині реалізація програми "Артеміда" затримується через перевитрати коштів.

Раніше в NASA повідомили про знайдені докази того, що на освітленій Сонцем стороні Місяця є вода. Однак дослідники зазначали, що концентрація виявленої води виявилася дуже малою. "Для порівняння: в пустелі Сахара в 100 разів більше води, ніж SOFIA виявила в місячному грунті", - пояснили в NASA.

Відкриття зробили під час досліджень, які проводилися в стратосферній обсерваторії ІК-астрономії (SOFIA). Це спільний проект NASA і Німеччини. Обсерваторія працює на літаку Boeing 737, який піднімає телескоп на висоту 13 тис.м від Землі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ