Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Творча інтелігенція Запоріжжя підтримує українських військовослужбовців

7 квітня, 2014 - 20:51

Запорізькі діячі культури виступають на підтримку солдатів ЗСУ, для котрих зараз настали не прості часи. Оскільки працівники культурних закладів  – люди творчі, вони вирішили відповідним чином вшанувати військових. За ініціативою влади, в області розпочалась низка культурно-мистецьких заходів на підтримку українських захисників.

Декілька днів тому, 5 квітня, в Запорізькій обласній філармонії був проведений телемарафон «Ми-українські», в якому взяли участь жителі України різних національностей, ідейних та релігійних переконань. Під час заходу відбувся збір коштів для дітей українських військових, що були змушені покинути свої домівки і виїхати на материкову Україну.

На 10 квітня в обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара запланована благодійна вистава «Вість благая Кобзаря...», що покликана об’єднати громадян навколо Шевченківської ідеї  «Об’єднаємось ж, брати мої…».

За сприяння запорізького Червоного Хреста України в обласній філармонії влаштують благодійний концерт під назвою «Майстри мистецтв - на підтримку Збройних Сил та Національної гвардії України». Гостей запрошують до залу 17 квітня. Всі зібрані кошти передадуть на потреби української армії.

 За словами голови Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислава Мороко, організатора акцій, це тільки першочергові заходи. Надалі регіональні мистецькі установи планують провести виїзні перфоманси для військовиків, що проходять службу у військових частинах області.

Для підвищення рівня патріотизму серед молодого покоління, у запорізьких бібліотеках презентують тематичні виставки, зустрічі із військовослужбовцями, ветеранами, що приймали участь у бойових діях.

Андрій ВАСИЛЮК, Запоріжжя

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Додати коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ