Природним правом є визволятися від гноблення і трудитися, аби повернути те, що несправедливістю та переважною силою було забрано.
Пилип Орлик, гетьман України (у вигнанні) у 1710–1742 роках

Понад 70 країн приєдналися до розробки вакцин і способів лікування COVID-19

7 квітня, 2020 - 21:11
Фото: Reuters

Дослідження з розробки вакцин і способів лікування коронавірусу COVID-19 проводять з неймовірною швидкістю.

Про це розповів гендиректор ВООЗ, доктор Тедрос Аданом Гебрейесус на пресконфренції у штаб-квартирі ВООЗ в Женеві, передає CNBC.

За його словами, до дослідження приєдналися понад 70 країн, щоб прискорити процес розробки вакцини. Гебрейесус наголосив, що розробкою вакцини займаються близько 20 установ і компаній.

"Вірусний геном був складений на початку січня і поширений в усьому світі, що дозволило розробити тести і почати дослідження вакцини", – сказав Гебрейесус.

Він зауважив, що ВООЗ незабаром оголосить ініціативу щодо прискореної розробки та справедливого розподілу вакцин, щоб всі країни могли отримати лікувальний засіб.

Виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій, доктор Майк Райан зазначив, що під час одного з випробувань вивчатимуть питання, чи може застосування низьких доз таких препаратів, як гідроксихлорохін, знизити ризик захворювання для медичних працівників, які щодня контактують із піцієнтами з коронавірусом.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ