Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Netflix анонсував серіал від принца Гаррі й Меган Маркл

7 квітня, 2021 - 19:55
Фото: Reuters

Стрімінгова платформа Netflix анонсувала документальний серіал від організації Archewell Productions, яка була заснована британським принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

У Netflix заявили, що проєкт під назвою "Серце непереможених" (Heart of Invictus) розповість про те, як учасники спортивного заходу "Ігри непереможених" (Invictus Games) готуються до змагань, які відбудуться у 2022 році в Нідерландах.

Зазначається, що в "Іграх непереможених", які були засновані принцом Гаррі ще у 2014 році, колишні солдати з усього світу, які зазнали травм чи захворювань, змагаються у різних спортивних дисциплінах.

Режисером серіалу буде Орландо фон Айзіндель, а продюсером Джоанна Натасегара. Вони раніше разом працювали над фільмом «Білі шоломи», який отримав «Оскар» у 2017 році.

Принц Гаррі буде виконуватиме обов'язки виконавчого продюсера, а також з'являтиметься у самому серіалі.

Як повідомлялось, у вересні минулого року принц Гаррі та його дружина Меган Маркл підписали багаторічний контракт із компанією Netflix.

Після того, як принц Гаррі й Меган Маркл 31 березня 2020 року офіційно склали з себе повноваження членів королівської родини, вони спочатку переїхали до Канади. Пізніше, зокрема, через «полювання» нав’язливих папараці, пара переїхала до Лос-Анджелеса.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ