Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

В Україні залишилось понад 700 тис. ветеранів Другої світової війни

7 травня, 2018 - 18:53

Загалом зареєстровано 706, 8 тис. ветеранів Другої світової війни. Про це повідомив Пенсійний фонд України. В тому числі інвалідів війни та осіб, прирівняних до інвалідів війни, нараховується 112, 6 тис. осіб, а учасників бойових дій, та осіб, прирівняних до них, – 128, 1 тис.

Найбільше ветеранів проживає у Львівській, Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях і в місті Києві.

Нагадаємо, до 5 травня усі ветерани Другої світової війни отримають одноразову грошову допомогу.  Найбільші виплати отримають старенькі, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а саме – 3 685 грн., а також люди, які отримали інвалідність унаслідок війни, в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання. Перша група осіб з інвалідністю  отримає – 3 658 грн, друга група – 3265, третя – 2 845.

Учасники бойових дій та колишні неповнолітні ветерани (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) - отримають разову допомогу в розмірі – 1 265 грн. Рідні за загиблих і померлих ветеранів війни отримають – 630 гривень; учасники війни – 525 гривень. В Міністерстві соціальної політики розповіли, що грошову виплату ветеранам перерахують на банківську картку. Тим, у кого немає банківського рахунку, гроші принесе листоноша від «Укрпошти».

Леся КЕСАРЧУК

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...