Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Існують сотні мутацій коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19

7 травня, 2020 - 13:56
Фото: REUTERS

Учені США та Великої Британії нещодавно виявили, що вже існують сотні різних мутацій коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19.

Про це повідомили у BBC, передає Укрінформ.

«Американські та британські учені дослідили, що вірус, який викликає захворювання COVID-19, має сотні мутацій. Ніхто не встановив, що це буде означати для поширення вірусу серед людей та наскільки ефективною може бути вакцина», - зазначено у повідомленні.

Як зазначає пресслужба, дослідження Університетського коледжу Лондона (UCL) виявило 198 повторюваних мутацій вірусу. Один з його авторів, професор Франсуа Баллу, повідомив: 

«Мутації самі по собі не є поганою річчю, і немає нічого, що дозволяє припустити, що SARS-CoV-2 мутує швидше або повільніше, ніж очікувалося».

Слід зауважити, що попереднє дослідження у США показало, що одна конкретна мутація - D614G - стає домінуючою і може зробити захворювання більш заразним, проте результати цього дослідження ще не перевірили інші науковці і його офіційно не публікували.

Також повідомляється, що дослідники з Національної лабораторії Лос Аламос в штаті Нью-Мексико відстежують зміну "шипа", який надає вірусу його виразної особливої форми.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ