Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, публіцист, громадський діяч

ВРУ планує сьогодні розглянути законопроект про Антикорупційний суд та призначити аудитора НАБУ

7 червня, 2018 - 10:36
Фото з архіву "Дня"

Верховна Рада України планує сьогодні розглянути законопроект про Антикорупційний суд та призначити аудитора НАБУ по своїй квоті. Про це свідчить порядок денний на 7 червня, опублікований на сайті парламенту.

Спочатку депутати планують завершити розгляд законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Рада пройшла майже всі поправки до документу, лишилося визначитися щодо найбільш дискусійних норм проекту закону. Вчора нардеп від БПП говорив, що в четвер о 9:00 планується засідання фракції "Блок Петра Порошенка" за участі президента.

Наступне питання - призначення аудитора НАБУ. Зазначимо, вчора антикорупційний комітет обрав рекомендовані кандидатури на цю посаду - правозахисника, партнера компанії Baker & McKenzie Томаса Файерстоуна та українського правознавця-міжнародника Володимира Василенка.

Повторно з пропозиціями президента мають намір розглянути законопроект "Про дипломатичну службу", а після цього - проголосувати за ратифікацію угоди із Францією щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.

Далі - об'ємний блок для включення до порядку денного сесії, де серед інших ініціатив - проект змін до закону "Про публічні закупівлі" та інші законодавчі акти.

У порядку денному також є законопроект про кримінальні проступки, його планують розглянути у повторному першому читанні. Окрім того, з пропозиціями президента зможуть розглянути законопроект "Про приватну детективну (розшукову) діяльність".

Також у плані роботи є проекти постанов про перейменування кількох населених пунктів.

Якщо встигнуть, народні обранці розглянуть у першому читанні законопроект про Національне бюро фінансової безпеки України.

Насамкінець - кілька проектів законів про поводження із відходами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...