Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

Філарет на Прикарпатті відслужить панахиду за жертвами "червоного" терору

7 липня, 2018 - 14:50
Фото: ukrafoto.com

В Івано-Франківській області, у меморіальному комплексі Дем'янів Лаз, глава Української православної церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у суботу, 7 липня, відправить панахиду за жертвами комуністичного терору. Про це повідомляє Івано-Франківська облдержадміністрація.

"7 липня 2018 року в рамках візиту на Прикарпаття Предстоятель Української Православної церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужить панахиду за жертвами комуністичного терору у меморіальному комплексі Дем’янів Лаз. Початок о 15.30 год", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що перед панахидою Філарет відслужить літургію у Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі. Таке Богослужіння відбувається у Маняві традиційно на свято Різдва Івана Хрестителя. Раніше Філарет назвав Манявський Скит святинею українців, поряд з Почаївською та Києво-Печерською Лаврами.

Дем'янів Лаз — урочище біля Івано-Франківська, місце масових розстрілів в'язнів з тюрми НКВД. За дослідженням істориків, розстріли проводили тут в кінці червня 1941 року, перед відступом радянських військ. Під час розкопок у Дем’яновому Лазу знайшли людські останки і змогли ідентифікувати понад 500 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ