Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Наразі безпосередньої загрози вторгнення РФ в Україну немає, - Наєв

7 липня, 2020 - 22:00
Фото: mil.gov.ua

Станом на сьогодні безпосередньої загрози вторгнення на територію України з боку Російської Федерації немає. Однак українська армія готується до будь-яких сценаріїв.

Про це заявив Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв у ефірі програми «Свобода слова», повідомляє РБК- Україна.

За словами Командувача ОС ЗСУ, українські військові посилили всі види розвідки для отримання інформації про стан, положення та характер дій Збройних сил Росії.

– Беруть участь всі розвідувальні органи держави, а також керівництво Збройних Сил України, зокрема Головнокомандувач, Начальник Генштабу та Міністр оборони. Ми щоденно отримуємо відомості про ЗС Росії, їхню наявність, накопичення, збільшення чисельності, – розповів він.

Сергій Наєв зазначив, що Збройні Сили України відпрацьовують плани реагування на всі військові загрози з боку Росії, зокрема на кримському напрямку.

Крім того, Сергій Наєв заявив, що Командувач Військово-морських сил України, який заявив про можливе військове вторгнення Росії з Криму, «перебільшив та не має повної інформації».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ