Вся історія людства — це боротьба держав віри з державами сумніву — в ім'я перемоги віри.
Юрій Липа, громадський діяч, письменник, поет, публіцист, автор української геополітичної концепції, ідеолог українського націоналізму

Україна та Румунія планують відновити роботу комісії з питань національних меншин

7 липня, 2020 - 22:39
Фото: mfa.gov.ua

Україна та Румунія планують відновити роботу Змішаної українсько-румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Про це йшлося на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василь Боднар з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану, повідомляє пресслужба МЗС.

Зазначається, що у ході розмови сторони обговорили шляхи активізації політичного діалогу між обома країнами, зокрема, підготовку до візиту міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби до Бухаресту.

«Василь Боднар та Крістіан-Леон Цуркану порушили також питання відновлення роботи Змішаної українсько-румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин», - йдеться у повідомленні.

Посол поінформував, що Румунія також планує надати фінансову допомогу на облаштування дитячого садочка у місті Бахмут Донецької області України.

У свою чергу заступник міністра подякував румунській стороні за надану гуманітарну допомогу для боротьби з епідемією у Чернівецькій та Луганській областях України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ