Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

У Херсоні хочуть запровадити маркування російських товарів

7 серпня, 2014 - 13:40

Відповідний проект рішення заплановано розглянути на найближчій сесії міської ради, що відбудеться 5 вересня. Проект має назву «Про затвердження плану заходів із координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Херсона». Відповідно до цього документа, управління економічного розвитку та управління споживчого ринку міської ради має рекомендувати суб’єктам, які ведуть торгову діяльність на території міста, провести заходи з промоції вітчизняних товарів. Крім того, таким суб’єктам пропонується маркувати товари російського походження.

«Товаром російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації» – йдеться в проекті рішення.

Форма маркування не зазначається, однак деякі магазини вже запровадили подібну ініціативу. Так, городяни помітили, що в одному із супермаркетів міста біля товарів, вироблених російськими фірмами, прикріплений російський прапор.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...