Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

Карпюк: Клих перебуває у дуже тяжкому стані, його одразу після повернення відвезли до лікарні

7 вересня, 2019 - 18:29
Фото з відкритих джерел

Звільнений український політв'язень Микола Карпюк повідомив, що інший бранець Станіслав Клих перебуває у дуже тяжкому стані, тому його одразу після повернення в Україну відвезли до лікарні. Карпюк повідомив це в аеропорту "Бориспіль" після повернення з РФ разом з іншими українцями.

Про це передає УНІАН.

За його словами, Клих, який також повернувся на Батьківщину, перебуває у дуже тяжкому стані, та його одразу відвезли до лікарні. Водночас Карпюк зазначив, що насолоджується свободою. "Я зараз ситий. Я дихаю свіжим повітрям, свіжим киснем, атмосферою України, атмосферою волі", - сказав він. Карпюк також повідомив, що, перебуваючи у російських в’язницях, неодноразово чув, як катують людей у сусідніх камерах, та й сам зазнав тортур. Карпюк зазначив, що найперше, чим займатиметься після звільнення, - це вивчатиме інформацію про події в Україні за останні кілька років, адже весь час в ув’язненні перебував в ізоляції від українського інформаційного середовища.

Наразі Станіслав Клих перебуває у реанімації.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ