...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

В Амстердамі та Берліні йдуть кліматичні протести

7 жовтня, 2019 - 12:44
Фото euronews.com

У Амстердамі та Берліні активісти вимагають від влади вирішити проблеми зміни клімату.

Про це повідомляє УНН.

"Активісти заблокували головну дорогу в Амстердамі, закликаючи уряд Нідерландів зробити більше для вирішення проблеми зміни клімату. Сотні демонстрантів з групи мітингувальників "Винищення" заблокували дорогу та встановили намети рано вранці в понеділок", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що поліція затримала декількох мітингувальників, які протестували на дорозі біля Державного музею Амстердама, який є одним з найпопулярніших туристичних пам’яток міста.

Вказано, що влада заборонила активістам збиратись на дорозі, і вони перемістились на сусідню площу. При цьому, одна з мітингувальників, Елле ван Зееланд заявила, що група залишиться тут, пока влада не виконає свої зобов’язання.
Також активісти «Винищення» заблокували центральне перехрестя Берліну, і розпочали акцію протесту проти нової кліматичної політики.

"Близько тисячі людей заблокували Гроссер Штерн, транспортне коло у центрі парку Тіргартен у німецькій столиці, на знак протесту, який почався в понеділок вранці. Також члени "Винищення" організували наметове містечко біля офісу канцлера Ангели Меркель перед початком "Міжнародного повстання". Акцію протесту палнують провести в 60 містах в усьому світі.

Видання зазначає, що цей рух почав свою діяльність рік тому, і виник у Великій Британії. Також він відомий як XR та має відділення в 50 країнах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ