Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Політв'язню Шумкову не надають необхідної медичної допомоги

7 листопада, 2019 - 15:14
Фото: humanrights.org.ua

Співробітники російського лікувального закладу відмовляються надавати необхідну медичну допомогу українському політв'язню Олександру Шумкову, чим порушують його права.

Про це повідомляє український омбудсмен Людмила Денісова на сторінці у Facebook.

За словами омбудсмена, у Шумкова значно погіршився стан здоров'я, тому його перевели до лікувального закладу в Тверській області. Однак працівники закладу відмовляються надавати політв'язню необхідну медичну допомогу.

"Його турбує сильний головній біль, а також сильний біль в області спини та судоми. Співробітники лікувального закладу не надають необхідну медичну допомогу. Більше того, дають пігулки та ін'єкції, не пояснюючи їх дію на організм Шумкова. Крім того, шприци для ін'єкцій наповнюються в іншому приміщенні, що несе небезпеку отримати інфекційне захворювання", - розповіла вона.

Денісова зазначила, що в невідкладному порядку звернеться до уповноваженої РФ з прав людини Тетяни Москалькової щодо термінового вжиття заходів для відновлення прав Шумкова. Зокрема, омбудсмен вимагає посприяти проведенню повного медобстеження Шумкова та надати йому відповідну кваліфіковану допомогу

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ