Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

На Харківщині одночасно у трьох містах пройшли Євромайдани

7 грудня, 2013 - 11:27

Незважаючи на перешкоджання влади та заборони судів мешканці Ізюма, Краснограда та Барвінкового Харківської області вийшли на вулиці міст з вимогою відставки Президента, уряду та розпуску парламенту. Про це УНН повідомили у прес-службі "УДАру".

Зокрема, на акції у місті Ізюм учасники одноголосно ухвалили резолюцію, у якій вимагали:

  •     припинити практику вибіркового правосуддя та політичних репресій
  •     відставки Президента України тауряду, розпуску Верховної Ради.
  •     притягнення до відповідальності усіх винних у побитті громадян на Майдані
  •     припинення практики необґрунтованих заборон мирних зібрань та примусового залучення до участі в мітингах працівників бюджетної сфери
  •     держслужбовців, працівників органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в Києві та інших містах України вже більше двох тижнів тривають акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада.

Як відомо, після того, як в ніч з 29 на 30 листопада бійці спецзагону міліції “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності, громадянські акції Євромайдану переросли в політичний протест. Опозиція закликала людей на Майдан і оголосила про загальнонаціональний страйк, що призвів до політичної кризи. Серед основних вимог опозиції відставка уряду М.Азарова, а також дострокові президентські та парламентські вибори.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...