Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

США заявили про підтримку України напередодні зустрічі "нормандської четвірки"

7 грудня, 2019 - 14:21
Фото з архіву "Дня"

Сполучені Штати Америки висловлюють непохитну підтримку суверенітету і територіальній цілісності України напередодні зустрічі "нормандської четвірки".

"Сполучені Штати працюватимуть із союзниками і партнерами, щоб і далі змушувати Росію виконувати взяті на себе зобов'язання і розпочати процес мирного відновлення повного суверенітету України на Донбасі", - наголошується в заяві, оприлюдненій прес-службою посольства США в Україні.

Представники посольства нагадують, що з 2014 року США виділили близько 3 млрд доларів на підтримку безпеки та інших напрямів, а також надавали допомогу в проведенні реформи правоохоронних органів, боротьбі з корупцією, судової реформи, реформи в оборонній сфері та розвитку демократичних інститутів.

"Ми послідовно говорили, що довготривалий успіх та стійкість України залежить від її прихильності реформам, зокрема боротьби з корупцією. Щоб досягти успіху, Україні потрібні віддані чиновники і сильні антикорупційні установи. Ми стоятимемо пліч-о-пліч з Україною, доки вона бореться з російською агресією, зміцнює верховенство права, створює здоровий інвестиційний клімат, реформує оборонний сектор, бореться з дезінформацією і вживає необхідних заходів для забезпечення остаточної перемоги тих, хто стоїть на боці справедливості та гідності", - наголошується в заяві.

Зустріч лідерів країн "нормандського формату" (України, Німеччини, Франції та РФ) відбудеться 9 грудня в Парижі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ