Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

У РФ назвали умову продовження транзиту газу територією України

7 грудня, 2019 - 14:47
Фото Reuters

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що продовження угоди про транзит російського газу територією України можливе лише за "нульовим варіантом.

За словами Медведєва, врегулювання розбіжностей з питань поставок і транзиту газу через Україну можливе лише за "нульовим варіантом", а рішення має бути вигідним для двох сторін.

"Неможливо щось нав'язати. Неможливо сказати, що у вас з наступного року транзитний тариф зріс уп’ятеро. Ну не буде тоді нічого. Неможливо домовитися щодо газу і водночас сказати: знаєте що, ви нам ще заплатите гроші за усіма судовими рішеннями", - сказав Медведєв.

За словами російського прем'єра, сторонам необхідно прийти до "нульового варіанту".

"Тому, хочуть вони цього чи ні, очевидно, що в цьому разі необхідно прийти до якогось нульового варіанту. Подобається цей вислів чи ні, але це має бути взаємовигідне рішення для двох сторін", - заявив Медведєв.

Нагадаємо, 6 грудня виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що компанія готова відкликати новий позов проти "Газпрому", якщо сторони укладуть довгостроковий контракт щодо транзиту газу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ