Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Волонтерка Анна Домбровська отримала медаль УПЦ КП "За жертовність і любов до України"

8 січня, 2018 - 21:16
Фото з facebook.com/annabanami85

Відома волонтерка Анна Домбровська отримала медаль Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність і любов до України". Про це вона повідомила у своєму Facebook.

"Сьогодні отримала медаль Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність и любов до України"! Величезне спасибі Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за високу оцінку моєї роботи!", - написала Домбровська.

Воєнний журналіст, відомий волонтер Анна Домбровська вже понад два роки перебуває на передовій, знімаючи вражаючі документальні сюжети про війну, про умови життя людей у зоні АТО. Постійні обстрілі, відсутність побутових зручностей, світла, опалення, води, продуктів харчування та, що дуже важливо, об’єктивної інформації про те, що насправді відбувається в країні, підштовхнули Анну зайнятися волонтерською роботою.

Також Анна власними силами щотижня доставляє жителям прифронтових міст і сіл газети "Вісті Донбасу" та "День".

Читайте більше у матеріалі - "Анна Домбровська: "Більше «Дня" – на схід!".

Раніше волонтерку Анну Домбровську нагородили почесним знаком "За заслуги перед Збройними Силами України".

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...