Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

На Житомирщині матерям воїнів висловлювали вдячність за виховання мужніх синів

8 березня, 2016 - 21:52

В Коростенському районному будинку культури  відбулися святкові заходи, під час яких серед працівниць різних галузей визначали переможців конкурсу «Жінка року», і вітали усе жіноцтво Коростенщини. Також на урочистостях представники влади  вручали квіти, висловлюючи свою шану й повагу,  матерям, які виховали мужніх синів, справжніх захисників. Подякували за виховання  сина мамі загиблого на Майдані Сергія Кемського, матерям воїнів, загиблих на сході України, а також мамам, чиї сини, виконуючи військовий обов’язок, полягли в Афганістані.

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Новограді-Волинському  у приміщенні музею родини Косачів  відбулася зустріч керівництва міської влади з матерями, сини яких героїчно загинули під час проведення антитерористичної операції. Про це інформує сайт Новоград-Волинської міськради.

Розпочався захід хвилиною мовчання в пам’ять тих, хто, захищаючи нашу землю, віддав  своє життя.  Міський голова Віктор Весельський і інші представники влади Новограда-Волинського подякували  усім присутнім на зустрічі мамам за те, що виховали справжніх патріотів, за їх безмежну любов і відданість та побажали миру і міцного здоров’я. Матерям вручали квіти, вихованці школи мистецтв подарували власні малюнки, ансамбль камерної музики «Класік» виконав свої музичні твори.  А на завершення зустрічі відбулася ще й екскурсія музеєм.

Оксана КЛИМЧУК, Житомирська область

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...