Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

Справа MH17: Зеленський сподівається на встановлення справедливості і що винні понесуть відповідальність

8 березня, 2020 - 22:40
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що на суді у справі катастрофи малазійського Боїнга над Донбасом буде встановлено справедливість і винні понесуть відповідальність.

"Спільно з партнерами з Австралії, Бельгії, Малайзії і Нідерландів українські фахівці провели висококласну роботу зі збору доказів у справі МН17. 9 березня розпочнеться розгляд справи в суді в Гаазі. Вірю, що справедливість буде встановлена і винні понесуть відповідальність за загибель 298 осіб", - написав Зеленський в мікроблозі Твіттер у неділю.

У свою чергу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в своєму Твіттері наголосив на необхідності поіменного встановлення всього ланцюга злочинців, які вбили 298 осіб (жертв катастрофи лайнера).

"Вітаю початок 9 березня в Нідерландах судового розгляду у справі MH17. Потрібно поіменно встановити весь ланцюжок злочинців, які вбили 298 людей. Аби більше ніхто не міг, вкидаючи фейкові теорії, знущатися з горя рідних і близьких. Вони мають право на правду і справедливість", - написав Кулеба.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ