Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Папа Римський Франциск зробив заяву після візиту до Іраку

8 березня, 2021 - 19:37
Фото: Reuters

Папа Римський Франциск завершив свій візит до Іраку, вилетівши літаком із Багдада до Рима.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на Радіо Свобода, під час візиту понтифік відвідав охоплені конфліктом міста і зустрівся з мусульманськими та християнськими лідерами.

Під час першого в історії глави Римо-католицької церкви візиту до Іраку, Папа Франциск відвідав чотири міста, зокрема, Мосул, що раніше був «фортецею» угруповання «Ісламська держава». Під час спілкування з іракцями Папа заявив, що «мир потужніший за війну».

Понтифік також провів зустріч із найвищим іракським мусульманським священнослужителем - верховним аятолою Іраку Алі аль-Сістані.

«Прошу всіх вас, дорогі браття й сестри, спільно в єдності трудитися задля майбутнього миру та процвітання, яке нікого не залишатиме позаду й нікого не дискримінуватиме... Особливо молюся за те, щоби члени різних релігійних спільнот, разом з усіма людьми доброї волі, співпрацювали у зміцненні уз братерства й солідарності в служінні добру та мирові», – цитує слова Папи Франциска під час меси в Ербілі VaticanNews.

Візит до Іраку - це 33-я апостольська подорож Папи Римського Франциска.

Напередодні поїздки Папі та членам його делегації зробили вакцинацію проти COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ