Завдання державного діяча — зачути ходу Бога, який крокує історією, і спробувати вхопитися за по́ли його одягу, коли він проходитиме повз.
Отто фон Бісмарк, державний діяч і дипломат Пруссії та Німеччини, перший канцлер Німецької Імперії

Запорізька чиновниця каже, що знайдені в неї 70 тис. грн підкинули

8 квітня, 2014 - 20:18

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Раїса Чухрай, у кабінеті якої міліція знайшла близько 70 тис. гривень, каже, що ці гроші підкинули з метою провокації.

Як повідомив на прес-конференції 8 квітня міський голова Запоріжжя Олександр Сін, він поговорив з Чухрай і вона запевнила, що жодного відношення до цих грошей не має.

За його словами, чиновниця припускає, що гроші їй могли підкинути, бо вона в цей день виходила зі свого кабінету в мерії, який за звичкою лишає відчиненим.

Її секретарка також виходила з приймальні і в цю мить могли підкинути гроші.

Також міський голова розповів, що хотів ініціювати перевірку роботи департаменту освіти, але міліція під час обшуку вилучила всі документи і файли.

Коментуючи питання журналістів про те, чи не занадто багато останнім часом гучних справ за участі чиновників мерії, яких підозрюють у хабарництві, Сін наголосив, що судових засідань з звинувачувальними вироками щодо цих справ ще не було, тому він вважає їх невинними, поки не доведено зворотне.

Нагадаємо, що 4 квітня під час обшуку в кабінеті директора департаменту освіти Запорізької міськради міліція знайшла 70 тис. гривень.

Утім, жодних звинувачень чиновниці правоохоронці не висували, бо факт передавання хабара не фіксували.

Катерина КІЗІМ, Запоріжжя

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ