Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Канада допомагатиме у зміцненні бойового потенціалу ЗСУ

8 квітня, 2020 - 20:49
Фото: Reuters

Вчора, 7 квітня відбулася телефонна розмова Міністра оборони України Андрія Тарана з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сейджжаном.

Основною темою діалогу стало обговорення безпекової обстановки навколо України та у світі в цілому в умовах поточної епідеміологічної ситуації у збройних силах обох країн, повідомляє пресслужба Міноборони. 

Міністр оборони Канади підтвердив подальшу беззастережну підтримку суверенітету та територіальній цілісності України та готовність міністерства оборони Канади надавати допомогу у зміцненні бойового потенціалу ЗС України. Зокрема йшлося про продовження підтримки діяльності тренувальної місії Канади в Україні та відновлення її діяльності у повному обсязі після завершення заходів, пов’язаних з протистоянням коронавірусній інфекції COVID-19.

В контексті підвищення бойової готовності ЗС України Андрій Таран зробив наголос на незмінності курсу на продовження послідовної оборонної реформи в Україні. Своєю чергою, Міністр національної оборони Канади Харджит Сейджжан привітав продовження реформ українського військового відомства за стандартами НАТО та запевнив у підтримці зусиль щодо приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО (EOP) і розблокування Комісії Україна-НАТО.

Міністр оборони України підтвердив пріоритетність продовження політики євроатлантичної інтеграції в Міноборони України, а також поінформував канадського колегу щодо ключових цілей та пріоритетів діяльності оборонного відомства України.

Очільник оборонного відомства Канади підкреслив, що канадська сторона готова використовувати Посольство Канади в Україні як контактний пункт, з метою просування зазначених питань серед союзників.

Під час телефонної розмови сторони також обговорили низку питань стосовно продовження надання Канадою консультативно-дорадчої допомоги Україні та інтенсифікації військово-технічного співробітництва.

Окрім того, Міністри оборони України та Канади висловили зацікавленість в організації двосторонньої зустрічі у найближчій перспективі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ