...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Уряд створив Раду з питань економічного розвитку

8 квітня, 2020 - 14:33
Фото kmu.gov.ua

Кабінет міністрів схвалив внесений міністром КМУ Олегом Немчіновим проєкт постанови про утворення Ради з питань економічного розвитку України.

Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, повідомляє Укрінформ.

"Завданням цього органу буде напрацювання механізмів розв'язання проблемних питань у сфері економіки та створення сприятливих умов для її розвитку", - сказав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, така рада створюється з метою реалізації повноважень уряду у сфері економічного розвитку, вдосконалення системи стратегічного планування та сприяння незалежного виконання реалізації програми діяльності КМУ.

Це буде консультативно-дорадчий орган при Кабінеті міністрів, який напрацьовуватиме пропозиції та конкретні механізми реалізації державної політики з питань економічного розвитку та імплементації цілей сталого розвитку України, створення умов для забезпечення конкурентоспроможності українських виробників та підприємств, захисту здоров'я та добробуту громадян.

Очолить раду Прем’єр-міністр України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ