Без своєї власної національної аристократії, без такої меншості, яка б була настільки активна, сильна та авторитетна, щоб зорганізувати пасивну більшість нації всередині і тим захистити її од всяких ворожих наскоків ззовні, немає і не може бути нації.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Кліп українського гурту переміг на міжнародному кінофестивалі в Барселоні

8 квітня, 2021 - 15:05

 Кліп українського гурту ONUKA на пісню ZENIT отримав нагороду як найкраще музичне відео на кінофестивалі Around International Film Festival 2021 в Барселоні.

Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту ONUKA у Facebook.

"Створюючи цей кліп, ми сподівались, що він допоможе відкрити очі на красу навколишнього світу", – кажуть в ONUKA.

Також гурт подякував режисеру відео Євгену Філатову (the Maneken), чоловіку вокалістки Нати Жижченко, і художниці по костюмах Лесі Патоці, яка створювала образи для героїв. Усі вбрання були створені з перероблених матеріалів – в них не використали жодного нового ґудзика або відрізу тканини.

Кліп на пісню ZENIT вийшов в грудні 2019 року у день сонцестояння. Це шостий офіційний кліп за шість років існування електро-фолк гурту.

За сюжетом казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт, цимбал і телинок сходяться в спільному танку. Їхня єдність і є присвятою красі навколишнього світу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ